SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
Popis
: řešení informačního systému pro obchodní oddělení firmy. Nahrazení původní aplikace vytvořené v Microsoft Access. Systém pokrývá činnosti od vytvoření nabídky přes objednávku, sledování termínů výroby po dodávku koncovému zákazníkovi. Pro pobočky realizována odlehčená webová verze.
Technické řešení : dvouvrstvá architektura klient-server, klientská aplikace vytvořena v prostředí Microsoft Visual Basic 6, jako datové úložiště využíván MS SQL Server 2000, odlehčená verze realizována v ASP.NET
 
 
CONSTRUCT A&D a.s.
Popis
: řešení informačního systému pro řízení výroby. IS pokrývá oblasti technologie, obchodu, výroby, logistiky a personalistiky. Pro identifikaci a zpětnou sledovanost použita technologie čárového kódu.
Technické řešení : plně webový systém založený na platformě Microsoft ASP.NET., programovací jazyk C#, datové úložiště MS SQL Server 2000, provozováno na OS MS Windows 2003.
 
 
Hosting4All (www.hosting4all.cz)
Popis
: aplikace pokrývající hostingové služby od registrace uživatele na serveru, přes objednání domény a uživatelské administrační rozhraní umožňující modifikaci doménových služeb. Registrace domén online navázána na registrační systém IPAS společnosti IGNUM.
Technické řešení : pro realizaci použit skriptovací jazyk PHP 4, pro generování faktur do PDF - pdflib, jako datové úložiště slouží MySQL server, provozováno na OS Gentoo Linux.
 
 
Mratínský teploměr (teplomer.mratin.net)
Popis
: měření aktuální teploty v sídle firmy, statistika, minimální a maximální hodnoty za určité období.
Technické řešení : pro realizaci použit skriptovací jazyk PHP, jako datové úložiště slouží MySQL server, démon v jazyce C++, provozováno na OS Slackware Linux.
 
 

Toto jsou pouze ukázky referencí z různých oblastí naší činnosti. Pro detailnější informace nás neváhejte kontaktovat.