Audit poptávek
     Nejste si jisti zda dokážete správně formulovat Vaše požadavky na vývoj informačního systému? Ztrácíte přehled v současných trendech a možnostech informačních technologií. Neustále sledujeme vývoj v IT a pomůžeme Vám vytvořit poptávku tak, aby obsahovala Vaše požadavky.

Audit nabídek
     Stojíte-li před výběrem dodavatele pro vývoj a implementaci informačního systému a nejste si jisti svou schopností posoudit předložené nabídky, můžeme Vám pomoci z pozice fundovaného nezávislého poradce. Posoudíme jednotlivé nabídky a po podrobném seznámení s Vašimi potřebami doporučíme to nejefektivnější řešení.

Audit realizace
     Chcete mít jistotu, že to co Váš dodavatel deklaroval v nabídce skutečně dostanete? Chcte mít jistotu, že vývoj probíhá v maximální možné kvalitě a jsou použity ty správné technologie, které jsou v současnosti k dispozici? Realizace systému se prodlužuje a Vy si nejste jisti zda jsou důvody zpoždění akceptovatelné?

Audit zdrojového kódu
     Pokud nás zákazník osloví s požadavkem na audit zdrojového kódu jsme mu schopni dát jasnou odpověď zda zdrojový kód obsahuje funkcionalitu, tak jak jí požadoval ve své poptávce.